Czyżby już przyszła wiosna?

Dzisiaj pogoda rozpieściła nas prawie 10 stopniami. Pierwszy raz od początku zimy włożyłam jedynie ciepły sweter i wiosenne buty. Na spacer nie było czasu bo w domu trwa remont łazienki więc w weekend podganiamy prace.

Widok ogrodu po zimie jest zatrważający. Nie wspominając o "kupach" psich - na trawie pełno mchu, w rabatach, chwastów, liści itp. Nie wliczam w to dziur Bryśki - nie wiem co jej strzeliło do łba bo znalazłam kilka małych wykopanych dziur :(

Na drzewach i krzewach duże pączki. Oby tylko nie było tak, że przyjdzie ciepło a potem zetnie mróz.

Czekam z niecierpliwością na pierwsze prace ogrodowe. A wy tęsknicie już za wiosną?Komentarze

 1. U nas na działce jeszcze szaro i buro. Tylko pierwiosnki się zazieleniły i widać pierwsze listki w krokusach. Piękne zdjęcia! A wiosna niech przychodzi. My już po nartach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niecierpliwie wyczekuję wiosny:) Fajne fotki:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Niecierpliwie wyczekuję wiosny:) Fajne fotki:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niech wiosna już przychodzi, tęsknię za nią, tym bardziej, ze widać już jej zwiastuny. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj cały dzień świeci słońce wiosna jest tuż tuż....dziękuję za odwiedziny

   Usuń
 5. Najważniejszy element ogrodu - pies :) Fajne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Aguś kto jak kto, ja czekam na wiosnę z utęsknieniem!Dawno u Ciebie nie byłam, troszkę się w ogrodzie zmieniło. Pozdrawiam i ściskam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Iwonko - dziękuję za miłe odwiedziny w tym roku obiecuje być bardziej aktywna :)

   Usuń
 7. Bardzo fajnie, że idzie wiosna lecz czeka nas bardzo dużo pracy w ogrodzie, nowe rośliny, porządki. Mam nadzieję, że do lata mój ogród wyglądał niesamowicie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Chyba każdy już tęskni za wiosną ! Nie mogę się doczekać marca i prac ogrodowych, zapewne jak większość z was ! Oby ominęły nas wszelkie mrozy.

  OdpowiedzUsuń
 9. Tęsknię również za wiosną. Z tej okazji stworzyłam kalendarz prac w ogrodzie, którym dziele się na blogu�� pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Słoneczko świeci, ogród wygląda weselej, jeszcze troszku i sie zazieleni, zakasamy rękawy i do roboty, jest co sprzątać w ogrodzie:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziś jest już trochę wiosennie. Ogród od razu lepiej wygląda. Pozdrawiam ze słonecznego śląska i zapraszam na mój blog :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka