O MNIEMiło mi, że tu jesteś.

Nazywam się Agnieszka. Uwielbiam kwiaty, przyrodę. Wszystko co związane z naturą. Kocham Polskie Beskidy, ogrody o charakterze wiejskim, naturalnym. Uwielbiam jogę i medytacje. W ogrodzie staram się spedzać każdy wolny czas, jest moją pasją i miłością. Tu odnajduje siebie i swoje serce oraz ładuje baterię.

W 2005 roku kupiłam działkę i wybudowałam dom obok Trójmiasta. Wtedy nie posiadałam żadnej wiedzy ogrodniczej - działałam po omacku. Z biegiem lat pokochałam i wdrożyłam się w swój mało idealny ogród :) . Ogród nie został zaprojektowany przez wysokiej klasy specjalistę, architekta krajobrazu - był tworzony i zmieniany po trochu na miarę możliwości i wiedzy.
 
Z pasji do dekoracji w 2011 r . otworzyłam własny sklep internetowy pod szyldem ALEJA KWIATOWA z dekoracjami do ogrodu potem doszły dekoracje do domu. W moim sklepie ożna kupić dekoracje ale również masę fajnych doniczek.

Aleja Kwiatowa przez pewien czas funkcjonowała jako firma ogrodnicza. Na ten moment usługi ogrodnicze zostały zawieszone.

Kocham swoje życie, z wiarą i zaufaniem przyjmuje to co daje mi Wszechświat. 

Będę bardzo szczęśliwa jak zostaniesz czytelnikiem mojego bloga :)

Moje poczynanie można śledzić na FB oraz na Instagramie.


Pozdrawiam
Agnieszka 


Komentarze

 1. Pani Agnieszko, interesująca strona. Nie da się ukryć, że kocha Pani kwiaty
  Serdecznie pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Rewelacyjna strona i przepiękny ogród! Tylko pozazdrościć :) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pani Agnieszko ładnie Pani w czerwieni :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogród jest przepiękny! Widać, że włożyłaś w niego nie tylko dużo pracy, ale przede wszystkim pasji! Ja też uwielbiam spędzać czas w ogrodzie :) Ogromny relaks i przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze planuję, ale jakoś do dzisiaj nie udało odwiedzić mi się Bieszczad, może w przyszłym roku.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka