Nowe palenisko w ogrodzie, kwiaty w domu

Kilka dni temu w ogrodzie powstało nowe palenisko, zbudowane z kamienia naturalnego oraz cegły. Niewielkie ale na ten wymiar działki  w sam raz. Do symbolicznego i małego zapalania ogniska z kiełbaskami w sezonie.

Oczywiście o zamiarze budowy paleniska nie widziałam i zostałam miło zaskoczona w piątek kiedy zobaczyłam tak oto wykonane palenisko w ogrodzie.
Niespodzianka nie została jeszcze zakończona - więc nie pokazuje efektu w całości, bo najprawdopodobniej ilość żwiru naokoło  koła paleniska będzie mniejsza , powstaną również ławeczki wokół. Bardzo się cieszę, bo moim marzeniem było takie palenisko w ogrodzie.
Będzie można śpiewać płonie ognisko i szumią knieje.... :)


A co w domu? Dom kwitnie w kwiatach

Azalka, którą dostałam wczoraj 

Róża troszkę przybladła...

Hiacynty - bardzo intensywne w zapachu, stoją u córki w pokoju.


Prymulka

Cyklamen i pierwszy nieśmiały kwiatekKomentarze

  1. Mila niespodzianka!!! Azalia jest cudowna i gdyby tylko. Nie byla trujaca, mialabym ja i u siebie. Wilson lubi "poznawac" rozne rzeczy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Palenisko juz teraz wyglada zawodowo. Moje ogrodowe, biale hiacynty pachna w moim ogrodku-uwielbiam zanurzac w nich nos;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale fajne palenisko, letnie wieczory przy ognisku albo grillu są jedną z najlepszych form relaksu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka