Portal Ogrodniczy www.alejakwiatowa.pl - zapraszam !

Dzisiaj będzie krótko i na temat.

Chciałam Was wszystkich zaprosić teraz już bardziej oficjalnie na swój nowy raczkujący na razie portal ogrodniczy pod adresem www.alejakwiatowa.pl.
Na portalu znaleźć będzie można:

- katalog firm z branży ogrodniczej;
- porady ogrodnicze;
- nowości ze szkółek ogrodniczych (roślin) i firm pojawiających się na rynku (nawozy, narzędzia itp.);
- artykuły tworzone przez architektów i projektantów (zakładka Inspiracje) na temat projektowania ogrodów i innych inspiracji;
- katalog roślin;
- wizyty w ogrodach czytelników mojego bloga oraz innych przyjaciół ogrodowych :)

Z czasem może powstaną nowe zakładki i nowe propozycję.

Zachęcam wszystkich do zapisywania się do subskrypcji, w ten sposób na pocztę będą wysyłane informację o nowych artykułach na portalu i ważnych wydarzeniach.

Zachęcam również do komentowania (wtyczka FB) artykulów, firm i roślin oraz wszelkie uwagi i sugestie dotyczące portalu ogrodniczego.

Na blogu będę również pisała - tyle, że bardziej prywatnie z tego co dzieje się w moim ogrodzie, wszelka wiedza ogrodnicza przejdzie na portal ogrodniczy.


Dziękuję za Wasze wizyty :)

Komentarze

 1. Zwiedziłam Twój portal, ładnie się prezentuje, ale nie mogłam zostawić komentarza bo nie ma tam google, a ja fb nie mam i nie mogłam wejść:( Pozdrawiam, Ania.

  OdpowiedzUsuń
 2. O ciekawie się zapowiada. Idę zobaczyć...
  m.

  OdpowiedzUsuń
 3. O, ciekawie się zapowiada. Idę zobaczyć!
  m.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Piękny ten nowy portal. Fantastyczny design. Z reguły tylko czytam i nie udzielam się w komentarzach, ale tym razem musiałam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję za ciepłe słowa :) zapraszam do czytania :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka