Expo Arena rozkwitnie jesienią.

Garden Arena Targi Ogrodnicze
23-25 października 2014 r.
INFORMACJA PRASOWA


Expo Arena rozkwitnie jesienią


Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ogrodniczych Garden Arena, które odbędą się już za miesiąc – w dniach 23-25 października 2014 roku w Centrum Targowo Konferencyjnym Expo Arena w Ostródzie. To nowe wydarzenie na ogrodniczej mapie Polski.
Targi skierowane są do pasjonatów i miłośników ogrodnictwa. Zapraszamy właścicieli hurtowni, centrów i sklepów ogrodniczych, kwiaciarni oraz uczniów szkół kierunkowych, studentów uczelni wyższych, ale także każdego, kto hobbystycznie zajmuje się ogrodem czy sadzi kwiaty na balkonie. Wybór towarów będzie ogromny. 
 
- Wśród wystawców obecni będą producenci i profesjonaliści z branży ogrodniczej wyznaczający trendy i mający nowoczesne spojrzenie na projektowanie zieleni, pielęgnację
i rozwiązania  technologiczne
– wymienia Robert Radkiewicz, Menedżer Projektu. – Zaprosiliśmy do udziału firmy zajmujące się aranżacją i  pielęgnacją ogrodów, architektów krajobrazu i ogrodników zajmujących się terenami zieleni.
 
Garden Arena to jedyne tego typu wydarzenie w regionie województw północnych, gdzie w kilku strefach tematycznych (Biznes, Hobby i Przyjazny Ogród) zostaną zaprezentowane najnowsze propozycje szkółkarzy, producentów i dystrybutorów roślin ozdobnych i owocowych, producentów narzędzi i akcesoriów ogrodniczych, oraz podłoży i nawozów dostępnych w Polsce i Europie.

Targi połączone będą z tematycznymi panelami wykładowymi dotyczącymi zrównoważonego gospodarowania zielenią miejską, projektowaniem zieleni oraz prezentacjami nowości i rozwiązań branżowych stosowanych we współczesnym ogrodnictwie. - W programie zaplanowaliśmy także pokazy florystyczne, pokazy dekoracji i kompozycji kwiatowych, dekoracji stołowych, wykłady branżowe, konkursy i zabawy edukacyjne – dodaje Robert Radkiewicz.


Na targi zapraszamy w godz. 10-17. Wstęp jest bezpłatny dla każdego (parking 5 zł).

Szczegółowe informacje dostępne na naszej strony internetowej, pod adresem: www.garden-arena.pl


Organizator: Expo Arena S.A.
Kontakt dla mediów:
Przemysław Korzeniowski
tel. kom. +48 784 560 209

Komentarze

  1. Gdybyście szukali ciekawych artykułów związanych z biznesem to tutaj https://adrianpakulski.pl/ ich nie brakuje ;) Ja bardzo lubie tego bloga. Autor ma lekkie pióro i ogromną wiedzę zwiazaną z prowadzeniem firmy.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka