Witajcie w Nowym Roku

Już jest 2014 on czy ona ? :) Rok to kobieta czy mężczyzna.....nigdy się nad tym nie zastanawiałam chociaż jak dla mnie ma pół z kobiety a drugą połowę z mężczyzny.

Na ścianie znów zawiśnie Nowy Kalendarz (jeszcze go nie ma) z naszymi zdjęciami - uwielbiam autorskie kalendarze. Nowy pamiętnik już czeka na zapisywanie w nim moich przemyśleń, uwag i życiowych wartości. Na dniach ma przyjść nowy kalendarz do notowania obowiązków zawodowych, domowych i osobistych. Są nowe plany - mapa marzeń i celów  - niebawem też zawiśnie na ścianie przed moim biurkiem. W tym roku - celów będzie mniej, w zeszłym za dużo sobie wypisałam - a człowiek nie jest z gumy i co za dużo to nie zdrowo. W każdym obszarze będą 1 - 2 cele.

 Rok 2014 chciałabym nazwać rokiem dbania o swoją fizyczność, zdrowie oraz rokiem pracy nad sobą. Lubię nazywać każdy rok jakimś szczytnym swoim osobistym celem.

W ten rok wchodzę z pełnym optymizmem - nie zależnie jak będzie, być może kolorowo, pół-na pół, a może szaro - chociaż i w szarości można odnaleźć ciepłe kolory :)
Podsumowanie poprzedniego staruszka 2013 pokazało mi jak dużo mam jeszcze pracy nad sobą, nad swoim psyche, nad otoczeniem. Jak nie mogę zapominać o sobie - swoim zdrowiu i spokoju. O tym aby zmniejszyć ilość stresów - bo i po co.Kochani :)
W Nowym Roku życzę Wam 
realizacji i wytrwałości w dążeniu do wytyczonych celów.
Kochanych ludzi wokół siebie (prawdziwych przyjaciół).
Uśmiechu - bo jest on bardzo ważny.
Miłości do siebie i bliźniego.
Spokoju, wypoczynku braku stresów.
Walki i optymizmu wtedy kiedy w życiu nadejdą czarne chmury,

Dziękuję, że jesteście ze mną - to najlepsza nagroda 

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka