Sobotni jesienny spacer

Sobota to u mnie czas odpoczynku od tygodnia pracy, chociaż nie zawsze  - ale kiedy jest taka możliwość to korzystam o ile pogoda pozwoli na łonie natury. W tym roku piękna złota jesień dopisuje w 100% - nie ma wiatrów, deszcze o ile padają nie są tak uciążliwe i rozległe do tego ta temperatura - bardzo dodatnia,  która nie pozwala wielu roślinom zasnąć w ogrodzie.


 Pięknie kwitną jeszcze niektóre rośliny polne

Kot (Stefan) z nami też chodzi na spacer  - obowiązkowo :) Śmiesznie to wygląda idzie pies a za nim skocze kot.
Kolory jesieni zawsze mnie zachwycały - przede wszystkim w lesie.A to już ogród od progu wita nas orzech turecki w połowie obsypany z liści.Perukowiec w brylantowych kroplach :)A to sadziec purpurowy - kwitnie dopiero teraz.


Lipa całkowicie straciła liście 
 
Skarpa w jesiennej odsłonie
Komentarze

 1. È tutto bellissimo, la scarpata che mostri mi piace moltissimo con tutte quelle conifere! Tutto quello spazio ti permette moltissimo!! Complimenti :)

  Un saluto!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze jesień obfituje w kolory. Uroczy spacer po ładnej okolicy. Najważniejsze, że szedł pies z kotem:) Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak ...pies z kotem rozumieją się nawzajem i znoszą swoje towarzystwo na spacerze (o dziwo) . Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Piękne zdjęcia,udały się w takiej scenerii.Podglądnełam na jednej fotce że mamy podobne stoliki w ogrodzie ,mam też po maszynie starej do szycia tylko blat nowy,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, tak nogi od maszyny Singer wystawiłam do ogrodu - przedtem stały w domu, ale jakoś nie widziałam dla nich miejsca.

   Usuń
 4. ah te Twoje piękne kamienie...zakochałam sie w nich....Pozdrawiam i zapraszam do mnie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję .....mi też one się bardzo podobają - uwielbiam kamienie.

   Usuń
 5. Ufff... piszesz nadal:) Trafiłam na cudowny temat o tawułach ale z tak odległą datą, nic nie mogłam znaleźć wcześniejszego i zamarłam... ostatnio odkrywam same świetne ale ,,wymarłe" blogi, zaczynam odczuwać traumę. Cieszę się, że piszesz :D
  Ze mną też spacerują koty, sunia już nie, jest za stara i woli krótkie spacery wokół domu ale koty jak najbardziej, cała gromada. Ja tylko krzyczę na zamyślonych sąsiadów, aby psa na smyczkę brali jak przechodzą koło naszego zagajnika tuż za siatką a my właśnie na spacerze jesteśmy... kiedy idziemy dalej to już mamy ulubione łąki i pas krzaków, którymi przechodzimy w ciche i spokojne miejsce spacerowe :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za odwiedziny - zapraszam do pozostania :) będzie mi miło. Spacery w takich okolicznościach są niezapomniane. Pozdrawiam :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka