Tworzą się obrzeżą wokół domu

Dużo pracy ale chyba w każdym ogrodzie nie tylko moim :)
Dzisiaj zdjęcia z tego co udało się ostatnio zrobić :)

Umieściliśmy na ścianie garażu ozdobne wisienki :)
Tawuła japońska zaczyna wypuszczać liścieORLIK

 Ścieżka pomiędzy domem a grilem :)Przybyłą kora tam gdzie do tej pory był żwir :)


Komentarze

 1. W każdym ogrodzie dużo pracy jest teraz, masz rację. Podoba mi się ta taczka, przymierzam się do takiej już od jakiegoś czasu :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Taczka bardzo dobra - chociaż od ciągłego wożenia w niej żwiru troszkę koło się zwichrowało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie też jest kostka po bokach,a w środku kamyki i dobrze to się sprawdza, bo kamyki nie są rozrzucone po całym trawniku.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak mało ludzi wie o tym, że ładny dom, a w szczególności jego elewacji to mało by powiedzieć. Prace te również powinnyśmy czynić również w ogrodzie wokół domu. Świetnie pomysł, praca i wykonanie, ale chciałem się zapytać, czy Pani będzie korzystać z jakieś systemu nawadniania? Myślę, że warto o tym pomyśleć?

  OdpowiedzUsuń
 5. Do obrzeży w formie kamieni, nie jestem za bardzo przekonana. Zazwyczaj pomiędzy kamieniami wyrastają chwasty, które ciężko usunąć. Jak już to wole obrzeża plastikowe coś w stylu bordeo, ewentualnie betonowe krawężniki, ale one są znacznie droższe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zawsze chciałam mieć piękny ogród wokół domu, ale ile to tak naprawdę wymaga poświęcenia i pracy, mogę się tylko domyślać. I co prawda można skorzystać z gotowców http://polskiogrod.pl/oferta/aranzacje-ogrodow/, ale sama już nie wiem, czy nie lepiej zostawić po prostu sam trawnik.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka