W ogrodzie

Prac ogrodowych ciąg dalszy - jeszcze dużo zostało ale bliżej niż dalej. Wczoraj wdrapałam się na skarpę i oczyszczałam pozostałości po ziemie, również żywopłot , który wymagał przycięcia. Do poprawki zostały jeszcze dwie rabaty, nawożenie trawnika i rabat oraz warzywnik.
Uff. Dzisiaj pogoda nie sprzyja w ogrodzie na termometrze 8 stopni, ale cóż:)

HIACYNTYŻYWOPŁOT PO ŚCIĘCIU :)


CO TO JEST ???


IRYSYLILAK MA GRUBE PĄKI :)

 NOWE OBRZEŻE :)


AGRESTBERBERYS


Komentarze

 1. Spoglądam i cieszę się widokami ... Niby tak mało barw, pustki, ale cieszą, bo wiemy, że wkrótce zieleń i inne barwy zawładną tym terenem. Uwielbiam wiosnę, pracę w ogrodzie i cieszyć się pasją z innymi. Z przyjemnością pospacerowałem w ogrodzie, a roślina o którą pytasz, to może tojad ;)

  Pozdrawiam serdecznie
  Grzegorz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. roślinka zidentyfikowana podobno ostróżka - zobaczymy :) Dziękuję Grzesiu, że przyglądasz się ogródkowi - to miłe - no już drzewa owocowe pękają :) znaczy się pączki

   Usuń
 2. Piszesz ,że bliżej niż dalej, a u mnie jeszcze daleeekooo. W zasadzie kwiatków już jest sporo, dość zielono, gołe gałęzie powoli ożywają, ptaki śpiewają.Cudna wiosna, a że pracy dużo, no to co.Dzięki za wizytę. Zapraszam i pozdrawiam leśno-zawilcowo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stasiu to prawda- ale chyba w słowach się przeliczyłam bo kilka dni wyszłam z obiegu i są duże ogony - trzymaj się ciepło

   Usuń
 3. Jak widzę w twoim ogrodzie też zaczyna się budzić dopiero roślinność jeszcze trochę a będzie zielono a kwiaty wybuchną swoją kolorową gamą barw.
  Pozdrawiam Janusz

  OdpowiedzUsuń
 4. zaintrygowała mnie ta skarpa pod żywopłotem. Posadziłabym na niej rośliny przeznaczone na skalniak. Moja znajoma ogrodniczka z wykształcenia, ma podobnie ukształtowaną działkę. Odporne na suszę byliny przepięknie dekorują jej ogród. Przy czym rozrastają się w mig i pięknie kolorowo kwitną. Najważniejsze, że skarpy nie trzeba wtedy kosić, co jest karkołomne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iva - mnie też intrygują skarpy - w tym roku muszę ją dopełnić do końca i dosadzić :)
   Myślę o wszystkich skalnych bylinkach oczywiście odpornych na susze :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka