Przepiękny prezent od Cebule.pl

Lubię takie niespodzianki jaką zafundowała mi firma Cebule.pl. W tym miejscu należy się głęboki ukłon za radość jaka cieszy moje serce takimi skarbami. Jako marketingowiec z wykształcenia uważam ten pomysł jak i zachowanie na najwyższym poziomie, strzał w dziesiątkę.

Opiszę jak to wyglądało w skrócie..
Wczoraj wieczorem kurier przyniósł mi podłużny sztywny karton a w środku piękne niespodzianki od firmy Cebule.pl.


Produkty, które znajdowały się w opakowaniu mogłam sobie wybrać (jako tester) piękne cebulki, lili, psizębów, cebulic, kłącza piwonii, borówka, nawóz pod powojniki - ale ku mojemu zdumieniu przyszły również gratisy w postaci dodatkowych cebul (narcyzów, krokusów i korony cesarskiej) oraz pięknego kubka z logo firmy
Paczka była zapakowana w sposób wzorowy, każdy towar opisany, wszystko zgodne z zamówieniem.
Piękne zdrowe cebule i kłącza dokładnie opisane z podaniem odmiany, borówka zabezpieczona w sposób utrudniający wysypanie ziemi z doniczki jak i zniszczenie i broszura - informator na temat sadzenia i pielęgnacji cebul, coś co przyda się każdemu kto zamawia cebule.
Całość znajdowała się w sztywnym kartonie (bez możliwości przemieszczenia zawartości wnętrza).

Na pochwałę zasługuje również wspaniała i bardzo dobra komunikacja z firmą na drodze od składania do realizacji zamówienia.

Swoje wrażenia z zakupionych roślin napiszę pewnie już w przyszłym roku kiedy pięknie będą kwitły - już się nie mogę doczekać :)

Pierwszy raz zostałam tak miło zaskoczona przez firmę Cebule.pl w formie wyrażenia obiektywnej oceny tożsamej z tym co uważam i myślę.
Wielki ukłon do Państwa :) . Serdecznie dziękuję - będę polecała wszystkim swoim znajomym. Pomimo tego, że do Mikołaja jeszcze sporo czasu - jednak to dla mnie jest najpiękniejszy prezent.

Życzę sporo sukcesów zawodowych i samych zadowolonych Klientów. A  ja zabieram się za szaleństwa z łopatką w ogrodzie tak aby zdążyć przed mrozami.

www.cebule.pl

Agnieszka Chojniak

Komentarze

 1. oj, ale już są przymrozki. Co zrobisz z borówką?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) właśnie się zastanwiam ale chyba przechowam w piwnicy w ziemnym pomieszczeniu - sama nie wiem muszę zasięgnąć porady :)

   Usuń
  2. Wszystko posadziłam, borówkę również - zabezpieczyłam dla pewności , a przy piwoniach dodatkowo zrobiłam kopczyki.

   Usuń
 2. Są przymrozki, ale jutro u mnie deszcz, nie wiem jak u Ciebie. Z powodzeniem jeszcze można posadzić:) Gratuluję prezentu.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj przymrozków jako takich nie ma temperatura oscyluje wokół 0 stopni w nocy, jest śnieg ale topnieje, lilie chyba zatrzymam do wiosny, pozostałe posadzę - nie wiem tylko co z kłączami piwonii

   Usuń
 3. Trochę późno ale niech Ci pięknie rosną i kwitną :)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, lilie wysadzę na wiosnę, ale nie wiem co mam zrobić z kłączami piwonii :(
   pozostałe chyba wysadzę jak mrozy znikną - krokusy, narcyze i cebulice

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka