Tydzień kulturalny - Kasia Groniec oraz Iwona Majewska-Opiełka

Dziś piątek, tydzień mija problemów sporo - ale pomimo to udało mi się zainwestować i dołożyć cegiełkę do swojego rozwoju duchowego....zrobić coś dla siebie, coś co sprawi że życie to nie tylko praca , spanie i załatwianie bieżących spraw :)

W poniedziałek 18 listopada udałam się na spotkanie swojej ulubionej pisarki
Pani Iwony Majewskiej-Opiełki . Tematyka na spotkaniu to poczucie wartości - bardzo ważna uważam jak na te czasy problematyka większości społeczeństwa. Autorka poruszała bardzo ważne i istotne kwestie - było troszkę teorii przeplatanej z praktyką jak i dyskusja z obecnymi osobami.
Zainteresowanie było spore (jak zawsze). Ale cieszę się, że udało mi się dostać na to spotkanie. Zawsze wychodzę odbudowana  na nowo i pełna motywacji i energii, Pani Iwona daje sporo energii takiej pozytywnej i ciepłej. Dziękuję za spotkanie :)
Wczoraj natomiast udało mi się dzięki mojej koleżance uczestniczyć w koncercie Kasi Groniec - cóż to była za bajka. Przyznam się, że uwielbiam twórczość i głos Pani Kasi - bardzo emocjonalne wykonanie piosenek -(podobnie zresztą jak moi ulubieńcy Edyta Geppert oraz Michał Bajor).
Usłyszeć na żywo jest ogromną różnicą, przede wszystkim dlatego, że cały zespół Pani Kasi to instrumenty począwszy od gitary ,fortepianu, dzwonków i bębnów - skończywszy na perkusji.
Ponad godzinne przedstawienie było niezapomnianym wydarzeniem i podróżą w emocjonalne wnętrze człowieka. Sala wypełniona była po brzegi a sama Pani Kasia bardzo naturalna i dobrze współpracująca z publicznością. Było niepowtarzalnie i pięknie.

Iwona Majewska-Opiełka
Prekursorka i jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. Charyzmatyczna, budząca entuzjazm - inspiruje i porywa do działania. Od 1990 roku w ramach własnej firmy prowadziła szkolenia i doradztwo w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago.
Przylatując z Ameryki jako pierwsza w Polsce prowadziła zajęcia wspierające skuteczne działanie jednostek i firm. Przenosiła na polski grunt wiedzę zdobywaną u ludzi takich jak Martin Seligman, Stephen R. Covey, Brian Tracy, Tom Peters, Peter Drucker, Zig Ziglar, Norman Vincent Peale czy Anthony Robbins. Wykorzystując wykształcenie, osobiste doświadczenia i najnowsze ustalenia psychologii pozytywnej stworzyła spójną koncepcję rozwoju ludzi i organizacji, dostosowaną do polskich realiów i mentalności. Nazwała ją logodydaktyką.
Jest psychologiem, specjalistą w zakresie kierowania ludźmi, mentorem, coachem i doradcą dla najwyższej kadry kierowniczej.
W 2000 roku założyła w Polsce AKADEMIĘ SKUTECZNEGO DZIAŁANIA, która działa według unikatowego programu szkoleń opartych na świadomym wpływaniu na podświadomość, doskonaleniu własnego charakteru oraz kształtowania życia w zgodzie z życiowym posłannictwem i pryncypialnymi zasadami.
Jej książki to: "Droga do siebie", "Ku doskonałości", "Akademia Sukcesu", "Umysł lidera", "Korepetycje z sukcesu", "Wychowanie do szczęścia", "Sukces firmy", "Sprzedaż i charakter", "Czas kobiet", "Już za rok matura", "Agent pozytywnej zmiany", "Jak mówić, żeby nas słuchano", "Siła kobiecości" i "Żeby zrobić coś". Jej ostatnie książki, wydane we wrześniu 2013 roku to "Logodydaktyka. Droga rozwoju" i "Trener osobisty.365 dni z IMO".
Pisze artykuły, rozmawia z dziennikarzami. Lubi radio i Facebook, dobrze czuje się przed kamerą. Cokolwiek robi, realizuje swoją misję - buduje dobrą energię świata.
(źródło: http://asdimo.pl/)

Katarzyna Groniec - bliższe informację na stronie http://www.katarzynagroniec.pl/

Komentarze