Co możesz zmienić a czego nie możesz

Jestem w trakcie czytania książki "Co możesz zmienić, a czego nie" Martina Seligmana.
I nie potrafię jej przeczytać do końca. Według mnie książka jest bardzo dobra dla naukowca - bardzo dokładnie opisane są w tej książce metody naukowe, doświadczenia prowadzone w Ameryce. Analiza jest bardzo dokładna i szczegółowa i na to kładzie nacisk autor książki.
Pisze o obsesjach, lękach, depresji itp o ich genezie powstania, o badaniach o własnych wnioskach.
O tym co ma wpływ na powstanie danego czynnika chorobowego w człowieku. Jak zmienić i czy w ogóle jest możliwość zmiany. W książce znalazły również miejsce takie tematy jak seks , odchudznie i alkohol i wszystko co z tym związane, problematyka, choroba, leczenie itp.
Polecam książkę dla osób szukających zagłębienia swojej wiedzy w literaturze faktu i badań naukowych. Stanęłam w 2/3 książki i nie potrafię powiedzieć czy skończę :)


Komentarze

 1. Bardzo się ciesze że wpadłam do Ciebie.Bardzo zainteresowała mnie ksiązka.Myslę o mojej chorej na Nerwicę Lękową córce.Chyba poszukam i kupię tę ksiązkę.:)
  Pozdrawaiam ra-barbara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapraszam do czytania mojego bloga piszę dużo o kwiatach ale również o psychologii którą się interesuję - zachęcam do zakupu książki, myślę, że może się przydać !

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Informuję, że mam włączoną moderacje komentarzy w odpowiedzi na dużą ilość spamu i reklam. Pozdrawiam ciepło :) Agnieszka